Kontakt


Originalbagarn AB

Högbersgatan 33
116 20 Stockholm

Hitta Hit

info@originalbagarn.se

Tel. Växel: 08-520 175 65
Fax: 08-520 104 60

Order: order@originalbagarn.se

Fakturaadress
Originalbagarn AB
Karlsbodavägen 9
168 67 Bromma

Magnus Norbäck
VD/CEO
Mobil: +46-702 208 835
Tel. 08-520 175 66
magnus.norback@originalbagarn.se

Lotta Norling
vVD/COO/Ekonomi
Mobil: +46-708 710 714
lotta.norling@originalbagarn.se

Niklas Tyni
Marknads- och Försäljningschef
Mobil: +46-704 281 336
niklas.tyni@originalbagarn.se

Ida Lambertsson
Ledningsassistent/tf. Miljö- och kvalitetsansvarig
Mobil: +46-721 863 882
ida.lambertsson@originalbagarn.se

Andreas Kramer
IT Ansvarig
Tel. 08-128 708 08
andreas.kramer@originalbagarn.se

Nynäsbageriet AB

Sandtorpsvägen 4
149 45 Nynäshamn

Hitta Hit

info@nynasbageriet.se

Tel. Växel: 08-520 175 65
Fax: 08-520 104 60

Order: order@nynasbageriet.se

Fakturaadress
Nynäsbageriet AB
Sandtorpsvägen 4
149 45 Nynäshamn

Kjell Nordström
Produktions- och personalchef
Tel. 08-522 503 75
kjell.nordstrom@originalbagarn.se

Rahman Mulaj
Inköpsansvarig Material
Tel: 08-522 503 77
rahman.mulaj@originalbagarn.se

Mats Lundgren
Inköpsansvarig Råvaror
Tel: 08-520 175 69
mats.lundgren@originalbagarn.se

Originalbagarn Produktion Växjö

Storgatan 71
352 36 Växjö

Hitta Hit

info@originalbagarn.se

 

 

Fakturaadress
Originalbagarn AB
Karlsbodavägen 9
168 67 Bromma

Ida Lambertsson
tf. Platschef
Mobil: +46-721 863 882
ida.lambertsson@originalbagarn.se

Jan Tell
Produktionschef
Mobil: +46-704 281 346
jan.tell@originalbagarn.se